#1 2008-06-26 15:39:27:610

prezes

Sojusznik

13640175
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 72
Punktów :   
Planeta: wow80

STRAJK NA VIP

tu był post .... ale narazie go niema ;P

Ostatnio edytowany przez prezes (2008-06-26 15:55:08:621)


Michał- Po hebrajsku znaczy któż jak Bóg (czyt.PREZES ). Michal sprawia czesto wrazenie człowiekawyniosłego i zarozumiałego. I prawdą  jest, ze myśli duzo, ale i dobrze, i nie tylko o sobie ale tez o swoich bliskich a owa ''wyniosłość'' jest tylko formą obrony przed wścibskimi. Poza tym Michał lubi i cieszy sie szacunkiem u innych. Wolny czas spedza z rodziną.

Offline

 

#2 2008-06-26 18:31:44:730

Eragras

Sojusznik

Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 106
Punktów :   
Planeta: eraglandia

Re: STRAJK NA VIP

Ja chcę zobaczyć tego posta!

Offline

 

#3 2008-06-27 09:09:31:339

prezes

Sojusznik

13640175
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 72
Punktów :   
Planeta: wow80

Re: STRAJK NA VIP

no to bedzie inny...

coolwater napisała do swoich sojuszników...

Wysłany: Dzisiaj 2:30   Ban w grze za wypowiedzi na forum.
Co sądzicie o dawaniu bana w grze za wypowiedzi na forum? Konkretnie chodzi mi o planetę prezesplanet. Został zbanowany w grze za to, że według Mandeza jego wypowiedzi na forum były nieodpowiednie. Fakt może i powiedział to co chciał w sposób niezbyt kulturalny ale z doświadczenia wiem, że gdyby powiedział to łagodnie admini by na to nie zareagowali. A racje w tym co pisał miał, i mogę wam jako sojusznikom powiedzieć, że po przetestowaniu tego i pokazaniu adminom wyników, zostało to już zmienione. A mianowicie tracimy mniej obrony niż planeta nasatakująca ataku. Nie zupełnie tego chcieliśmy, ale to już jakiś postęp. Mandez twierdzi, że dał mu bana ponieważ prezes groził mu na pw. Doskonale wiem, że to nie prawda, ponieważ o tym co Prezes napisał do mandeza na pw wiedziałam zanim to Prezes do niego wysłał. Mandez za groźbę uważa to, że Prezes mu powiedział, że jak tak będzie robił, to Prezes się postara aby miał całe forum zaspamowane. No nie wiem czy to groźba... . Próbowałam to dla mandeza wytłumaczyć, i pomimo tego że racje mi przyznał to Prezesa w grze nie odblokuje. Wiem, że to nasz "wróg", ale jakoś mi go w grze brakuje.

I powiem tylko jedno, ja w ramach protestu przeciwko takiemu zachowaniu Mandeza nie kupuję vip-a. Właśnie mi się skończył. Robiłam już kiedyś taki strajk. Zadziałało i admini zrobili to co chcieli gracze. To jedyny skuteczny sposób na zwrócenie ich uwagi na problemy w grze

To, czy mnie poprzecie to już tylko i wyłącznie wasza sprawa.

Mam też pewnie spostrzeżenia co do G1, niestety nie najlepsze. Ale ze względu na to, że zasypiam to pisząc postaram się napisać o wszystkim w niedzielę.

I tak na koniec może konkretnie powiem o co mi chodzi. Uważam, że powinno być rozgraniczenie pomiędzy forum a grą. Przewinienie na forum ban na forum przewinienie w grze ban w grze. Dlaczego karbala za pisanie na czacie bardzo dziwnych wiadomości do mandeza typu "mandeziku [cenzura]" dostał bana w grze, a na forum nie, a prezes za piasnie na forum o wiele mniej chamskich wiadomości dostałbana i w grze i na forum. Mi coś tu nie pasuje. Nie powinno się uzależniać rozdawania banów od humorków admina.


Michał- Po hebrajsku znaczy któż jak Bóg (czyt.PREZES ). Michal sprawia czesto wrazenie człowiekawyniosłego i zarozumiałego. I prawdą  jest, ze myśli duzo, ale i dobrze, i nie tylko o sobie ale tez o swoich bliskich a owa ''wyniosłość'' jest tylko formą obrony przed wścibskimi. Poza tym Michał lubi i cieszy sie szacunkiem u innych. Wolny czas spedza z rodziną.

Offline

 

#4 2008-06-27 09:20:52:347

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: STRAJK NA VIP

No cóż, muszę przyznać jedno - Coolwater jak zwykle ma rację.
Dlatego przyłączam się do strajku i gdy tylko skończy mi się Vip, nie kupuję następnego.

Rozgraniczenie banów na forum jak i w grze powinno być ale mandez poczuł pełnię władzy i robi
to co mu się chce. Banuje kogo chce, gdzie chce i kiedy chce.

Wydaje mi się, że więcej pisać nie trzeba, bo coolwater wszystko już powiedziała.

Prezesie jestem z Tobą


//przypomniała mi się jedna piosneczka :P
"łubudubu, łubudubu, niech żyje nam, prezes naszego klubu, nieeech żyje nam - to śpiewałem ja, akita ":applause:

Offline

 

#5 2008-06-27 09:32:30:355

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: STRAJK NA VIP

prezes napisał:

Mam też pewnie spostrzeżenia co do G1, niestety nie najlepsze. Ale ze względu na to, że zasypiam to pisząc postaram się napisać o wszystkim w niedzielę.

Co ona miała tu na myśli?? :)

Ja oczywiście też nie kupuje VIPa


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#6 2008-06-27 09:36:15:358

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: STRAJK NA VIP

Szydlo, nie chodziło o sojusz G1 tylko o galaktyke
(przynajmniej takie odnoszę wrażenie po rozmowach z nią )

Offline

 

#7 2008-06-28 02:09:21:048

prezes

Sojusznik

13640175
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 72
Punktów :   
Planeta: wow80

Re: STRAJK NA VIP

napewno chodzilo o galaktyke
brawa dla akity za solóweczke ;P


Michał- Po hebrajsku znaczy któż jak Bóg (czyt.PREZES ). Michal sprawia czesto wrazenie człowiekawyniosłego i zarozumiałego. I prawdą  jest, ze myśli duzo, ale i dobrze, i nie tylko o sobie ale tez o swoich bliskich a owa ''wyniosłość'' jest tylko formą obrony przed wścibskimi. Poza tym Michał lubi i cieszy sie szacunkiem u innych. Wolny czas spedza z rodziną.

Offline

 

#8 2008-06-28 11:37:14:442

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: STRAJK NA VIP

no może i tak:))


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#9 2008-06-28 14:28:39:561

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: STRAJK NA VIP

przyłączam się do strajku oczywiście :)

prezes, jaką solóweczkę ?;>

edit:  dobra, już wiem o co chodzi :P
jestem dzisiaj nie kumaty ;/

Offline

 
Sojusz G1

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-army.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.oneokrock.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.darknesscraft.pun.pl