#1 2008-06-02 13:15:13:510

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

zdrajca?

Witam,
mam nadzieję, że wszyscy sojusznicy widzą ten wątek...
Zostałem uznany za zdrajcę (i prawdę mówiąc domyślałem się, że tak będzie).
Z tym, że chciałbym usłyszeć dlaczego transfer do innego sojuszu to zdrada.
Mógłby ktoś mi to uzasadnić?
Ja mam swoje zasady, których się trzymam i skoro byłem w tym sojuszu, poznałem go troszkę, wiem troszkę
więcej niż osoby z innych sojuszy, ale te informacje zostaną tylko i wyłącznie w mojej głowie.
Nikt inny nie dowie się tego, o czym dowiedziałem się tutaj.
Nie twierdzę, że nie będę atakował byłych sojuszników, bo na tym właśnie polega gra,
ale nie zamierzam też Was traktować jak wrogów, bo jak do tej pory nikt mi z niczym nie podpadł.
Jeśli ktoś ma ochotę mnie o coś oskarżać to proszę o jakieś uzasadnienie.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

akita

Offline

 

#2 2008-06-02 13:17:35:512

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: zdrajca?

Jesteś zdrajcą. Zdradziłeś nas. Byłeś z nami i odchodzisz do innych. Zdradziłeś nas dla innego sojuszu. To jest zdrada!

Nas [cenzura] wierność, której ty nie masz!


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#3 2008-06-02 14:26:52:560

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: zdrajca?

Dla mnie zdrada byłaby wtedy, gdybym był u Was nadal i podawał innym graczom informacje o sojuszu i sojusznikach, o planach, zamiarach, wszystkich członkach itp.
Ale ja nawet po odejściu nie zamierzam tego robić.
Najwidoczniej nie znam pojęcia "wiara", ale przedstawię Ci analogiczną sytuację i powiesz mi jakbyś postąpił...

masz dziewczynę, jesteście ze sobą, wszystko ładnie pięknie, ale spotykasz inną i [cenzura] się w niej, ale przecież masz dziewczynę, musisz być jej WIERNY... Nie możesz od niej odejść do innej bo to będzie ZDRADA.
I moje pytanie jest następujące: co robisz w takiej sytuacji? Zdradzasz pierwszą dziewczynę i idziesz do drugiej,
czy może zostajesz z pierwszą i męczysz się do końca życia kochając tę drugą?

Z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam:)

Offline

 

#4 2008-06-02 14:52:13:577

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: zdrajca?

Ja wiem co bym zrobił. Jeżeli bym odszedł i poszedł do innej to była by to zdrada. Tak samo i tutaj. Odszedłeś od nas i poszedłeś gdzieś indziej. Taki sam przykład.


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#5 2008-06-02 16:04:56:628

pretorian

Sojusznik

2111458
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 23
Punktów :   
Planeta: pretorian

Re: zdrajca?

akita, widzisz, z dziewczyną to jest tak, że nie jesteś z pierwsza lepszą, tylko z tą którą kochasz, nie możesz powiedzieć że te drugą kochasz, bo ona jedynie Ci się bardziej podoba z wyglądu, co zasugerowałeś. A że lubisz moc i być nietykalny to poszedłeś do najlepszego sojuszu, zachowując się jak największa [cenzura]. Nie bierz tego do siebie, po prostu zastanów się, co chcesz w tej grze osiągnąć i czy chcesz coś osiągnąć? Bo będąc w najlepszych już nic nie zdobędziesz. Ale widzę, rywalizacja to za ciężki obowiązek w twoim mniemaniu

Offline

 

#6 2008-06-02 16:24:06:641

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: zdrajca?

Tak. Dobre słowa. Chce być z najlepszymi... Ale zobaczysz. Jak my będziemy najlepsi to już nie dołączysz do nas. A pewnie byś chciał. Być z najlepszymi...


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#7 2008-06-02 16:49:35:659

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: zdrajca?

@pretorian - dlaczego uważasz, że lubię moc albo, że chcę być nietykalny?
To że teraz jestem w prowadzącym sojuszu nie znaczy, że będę się nim zasłaniał.
A co dla według Ciebie oznacza moc? Punkty w rankingu to jest moc?
Dla mnie mocą jest to co mam w głowie, moja wiedza, którą poszerzam.
Co chcę osiągnąć w tej grze? Nie mam określonego celu, to jest dla mnie tylko rozrywka,
oderwanie się od rzeczywistości, to jest gra a nie prawdziwe życie i dlatego nie biorę tego
wszystkiego na poważnie.
Co do rywalizacji... to jest dopiero początek gry, powoli wszystko się zmienia, jutro ktoś z nienacka może
wskoczyć na pierwsze miejsce i da mi popalić równo i właśnie na to czekam.
Jeśli uważasz, że ja unikam rywalizacji to zapytaj Kontakta jak się walczyło z planetą "[cenzura]" w g0.
Co do dziewczyn to hmm... miłość przychodzi i odchodzi.

@szydlo - z jednej strony masz rację, chcę być z najlepszymi, ale nie przeszedłem do Karbali dlatego, że ma
najwięcej punktów, bo jakbym chciał zrobić to dla punktów to przeszedłbym kilka dni temu do Coolwater.
Naprawdę szczerzę Wam życzę, żebyście stali się najlepszym sojuszem i podejrzewam, że nie muszę w tej sytuacji
nawet powodzenia życzyć. Mam nadzieję, że nastąpi to w miarę szybko i zacznie się ciekawsza rywalizacja w grze.
I możecie być spokojni, jak wejdziecie na szczyt to nie będę próbował wrócić.

To by było chyba na tyle. Jak coś mi się przypomni to jeszcze napisze

Offline

 

#8 2008-06-02 16:54:49:663

pretorian

Sojusznik

2111458
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 23
Punktów :   
Planeta: pretorian

Re: zdrajca?

Akurat to nie jets gra na myślenie, tak naprawdę. Ogame, plemiona, dobra strategia jak heroes might and magic, tak. tam trzeba mysleć a tutaj? Masz wszystko jak na talerzu, nawet sie obronić nie możesz tak naprawdę, żadnych ucieczek flotą, zarejestrowałem się tu dla spróby i tutaj jest najlepszy ten, komu najwiecej osób klika w link i tyle.
A moc tkwi w wpsólnocie.

Offline

 

#9 2008-06-02 17:10:58:674

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: zdrajca?

Pretorian, zgadzam się, że to nie jest gra na myślenenie, ale jak mówiłem o tym, że moją mocą jest moja wiedza,
to nie miałem na myśli tego, że wykorzystuję ją w grze :)

Jeśli chodzi o linki, to nie zgodzę się z Tobą, bo mi na przykład bardzo mało ludzi kliknęło.
Rozmawiałem nawet o tym z mandezem i powiedział, że są nałożone spore ograniczenia więc nie każde kliknięcie jest zaliczane.
Dlatego właśnie na (mniej więcej) 10 kliknięć w mój link dostawałem surowców jak za 1-2
(mówię całkiem poważnie) bo sprawdzałem to ze znajomymi i klikali mi po kolei a w większości przypadków nic nie przybywało.

Ogólnie widzę, że większość osób w sojuszu skreśliła mnie całkowicie i uznała za zdrajcę, ale cieszę się, że z niektórymi mogę
normalnie porozmawiać i jak trzeba to pomóc (a być może w przyszłości małą pomoc otrzymać).

A poza tym przynajmniej forum się rozrusza

Offline

 

#10 2008-06-02 17:16:21:678

kontakt

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 53
Punktów :   
Planeta: kontakt

Re: zdrajca?

pretorian ta gra sie dopiero zaczyna Większość z nas grała w poprzednią galaktykę I mogę Cię zapewnić ze im się dalej zajdzie tym bardziej zmienia się sposób gry Około połowy rozbudowy takie coś jak klikanie w link czy produkcja surowców nie będą miały żadnego znaczenia po prostu przy koszcie miliona każdego surowca za wybudowanie jednego poziomu ani klikanie a ni produkcja nie wystarczą wtedy będzie trzeba walczyć o surowce lub będzie sie je dostawać od sojuszników


http://img81.imageshack.us/img81/8162/avatar20qu8.jpg

Offline

 

#11 2008-06-02 17:34:18:690

pretorian

Sojusznik

2111458
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 23
Punktów :   
Planeta: pretorian

Re: zdrajca?

No dobrze, ale aktualnie to flotę posiada może 20 osób, więc takie klikanie z początku dużo daje. nie mogę się zbytnio wypowiadać, bo to jest 3 dzień jak jestem tu zarejestrowany i mało znam tę grę (właśnie przed chwilą wspomogłem akitę przez swoja głupotę. Miał dwie pozycje handlowe w której jednej oferował żywność,w  drugiej energie i wziąłem żywność zamiast energii, holy shit ;/)

I żeby nie było nieporozumień- postąpiłeś nie fair, jednak za zdrajcę Cię aż takiego nie uważam, po prostu zaszufladkowałem Cię do tych, którzy są niezdecydowani i idą tam, gdzie jest łatwiej żyć.

Jednak w jednym masz rację, przynajmniej się forum rozruszało...

Ostatnio edytowany przez pretorian (2008-06-02 17:39:25:694)

Offline

 

#12 2008-06-02 17:55:15:705

akita

Moderator

10259554
Skąd: Toronto
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 59
Punktów :   
Planeta: akita

Re: zdrajca?

Dziękuję bardzo, że mnie wspomogłeś
jeżeli potrzebujesz te 10k energii to napisz, nie będzie problemu, żeby Ci dać, bo energii jak i żywności mam nadmiar.

Jeśli chodzi o szufladkowanie, to również się nie zgodzę, że jestem osobą niezdecydowaną idącą na łatwiznę.
Jakbym szedł na łatwiznę, to nie wybudował bym statków (czekałbym i powoli bym się rozbudowywał, nie mogłiby mnie atakować, więc surowców bym nie tracił) dopiero jakbym osiągnął spory poziom w budynkach to zacząłbym flotę budować.
Ale ja wolałem zbudować sobie statek, bo lubię atakować. Nawet jeśli z tym wiążą się koszty (bo na początku ataki były kompletnie nieopłacalne, teraz troszkę się to zmienia, ale też nie jest tak kolorowo. Zdecydowałem się na agresywną grę i tego się trzymam.

Jutro podrzucę kolejny sposób na surowce tak jak obiecałem. I nie dlatego, że chcę się podlizać, tylko dlatego, że
staram się dotrzymywać słowa.

A teraz czas się pouczyć, pozdrawiam

Offline

 

#13 2008-06-02 17:56:46:706

pretorian

Sojusznik

2111458
Call me!
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 23
Punktów :   
Planeta: pretorian

Re: zdrajca?

Też bym się w sumie pouczył xD No jakbys mógł to chętnie wymienie te 10k żywności a energie :P

Offline

 

#14 2008-06-02 21:00:37:833

szydlo

Administrator

11968607
Call me!
Skąd: LbN
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 155
Punktów :   
Planeta: szydlo
WWW

Re: zdrajca?

Ja to już się nie będę wypowiadał...


http://img231.imageshack.us/img231/676/zdjcie2re8.jpg

Offline

 

#15 2008-06-05 09:14:34:343

prezes

Sojusznik

13640175
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 72
Punktów :   
Planeta: wow80

Re: zdrajca?

ja jako ze ja prezes jestem ujme to po prezesowemu... Akita po pierwsze transfer do innego sojuszu jest jak transfer christiano ronaldo z man utd do realu... nic za darmo ! po pierwsze placisz ty... po drugie placi twoj nowy sojuszs... wtedy mozemy uznac to za transfer .ok?

jesli chodzi o kobiety dwie - jesli obie kochasz (a niewykluczona i taka opcja) top predzej czy pozniej stracisz obie

kontakt [cenzura] zostawmy w spokoju... ale.... dolączanie akurat do sojuszu Karbali jest niegodne najbardziej akurat... i zdrada ta ma wiekszy wymiar niz zwykła zdrada .

kolejny watek ze niby gra to odskocznia od rzeczywistosci - owszem... tylko ze to wlasnie w wirtualu. na czatach, w grach, itp itd wychodzi nasze prawdziwe ja, nasze cale wnetrze, ukryte marzenia pragnienia i fantazje.. czego w zyciu prywatnym nie mamy czasu, okazji ani odwagi przyznac przed swiatem i kimkolwiek a nawet samemu sobie.

kolejna rzecza jest to ze znam troche coolwater.. i Akita ona by cie nie przyjela tak mi sie cos zdaje gdybys nawet bardzo chciał

narazie to tyle nie mam czasu na wiecej

ogólem Akita jest w porządku- namawialem go na powrót.. patryka mi sie udało namowic na powrót... ale akita jest bardziej ambitny zresztą chyba od karbali tez juz wyszedl czy mi sie zdaje... ja tam slowa zlego o akicie nie powiem uwazam ze typ mimo wszystko jest inteligentny... i nawet go calkiem lubie... ale z tym ''transferem to pier...nal ze hej ja bym dal mu szanse jeszcze... ultimatum na tydzien... niech sie chlopak zastanowi-czy chce byc z nami czy przeciwko nam... kazdy zasluguje na druga szanse...   pozdrawiam wszystkich.


Michał- Po hebrajsku znaczy któż jak Bóg (czyt.PREZES ). Michal sprawia czesto wrazenie człowiekawyniosłego i zarozumiałego. I prawdą  jest, ze myśli duzo, ale i dobrze, i nie tylko o sobie ale tez o swoich bliskich a owa ''wyniosłość'' jest tylko formą obrony przed wścibskimi. Poza tym Michał lubi i cieszy sie szacunkiem u innych. Wolny czas spedza z rodziną.

Offline

 
Sojusz G1

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oneokrock.pun.pl www.muitobem.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.shinobi-army.pun.pl